Teenindame kõiki veokeid ja busse olenemata margist


Teostame hooldust kõikidele  veokitele, bussidele ja haagistele kiiresti, mugavalt ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Meie juhtmõte on:  "ÕIGE ÕLI IGASSE AUTOSSE!"

Müüme Statoil kvaliteetseid mootoriõlisid ja teisi määrdeaineid.Statoil Lubricants on Skandinaaviamaades ja Baltikumis laialt tuntud määrdeainete kaubamärk, mis kuulub Statoil kontsernile. Statoil arendab ja toodab oma kvaliteetsed määrdeained oma tehases Norras, Rootsis ja Poolas.Eesti turul müüdavad Statoili õlid valmistatakse Nynäshamni tehases Rootsis ja Fagerstrandi tehases Norras. Statoil Lubricants on turuliider Scandinaavias ning väga tugeva turupositsiooniga ka Baltimaades, Poolas ja Iirimaal. Statoili tooteportfellis on üle 600 erineva nimetuse õlisid ja plastseid määrdeid, mis katavad kõige erinevamate tööstus-ja transpordiettevõtete vajadused. Lisaks esmaklassilistele määrdeainetele pakub Statoil ka tehnilist tuge, õlide konditsioonikontrolli, kasutatud määrdeainete keskkonnasõbralikku utiliseerimist ja muud.
Jälgi hooldusintervalle Kontrolli regulaarselt õlitaset ja lase oma sõidukit regulaarselt hooldada. Filtrite ja süüteküünalde õigeaegne vahetamine ning pidurite hooldamine vähendavad kütusekulu. Sõiduki heas sõidukorras hoidmine on ökonoomsuse saavutamise vältimatu eeltingimus.