Teenindame kõiki raskeveokeid ja busse olenemata margist.

 

Meie juhtmõte on: “ÕIGE ÕLI IGASSE AUTOSSE!”

Mobil määrdeõlid raskeveokite jaoks

ExxonMobil on juba rohkem kui 80 aastat spetsialiseerunud raskeveokite õlide valmistamisele. Mobil Delvac vastab tänaste originaalseadmete tootjate (OEM-ide) ja raskeveokide (CV) professionaalide vajadustele ja ületab neid. Mitmed maailma juhtivad ja suurimad raskeveokite tootjad on valinud Mobil Delvaci oma autodesse tankimiseks nii tehases kui ka autoteenindustes. Mobil Delvac on tõepoolest maailma TOP viie raskeveokite originaaltootja (OEM) esmane valik. Võite seega olla kindel, et Mobili määrdeaine vastab teie vajadustele mistahes sõidutingimustes.

Tunneme uhkust, et saame müüa Mobil Delvaci mootoriõlide kogu sarja, mis katab raskeveokite, kaubikute ja väikeautode vajadused. Võime oma klientidele pakkuda nii sünteetilisi kui ka tavalistel mineraalõlidel põhinevaid määrdeaineid, mis aitavad mootoril kauem vastupidada, sealjuures pikemate teenindusintervallidega.

Müüme kogu Mobili automäärete sarja raskeveokitele ja kaubaautodele, ükskõik kas tegemist on suure või väikese autopargiga. Sõltuvalt tootest vastavad meie määrdeõlid API, ACEA, ZF, MAN, Scania, Mercedes Benz, Volvo, Renault ja DAF’i spetsifikatsioonidele.

  • Mobili tagasilla õlid, mis on spetsiaalselt välja töötatud käigukasti, sildade ja lõppülekande jaoks
  • Mobili sünteetilisi koostiaineid sisaldavad õlid nii automaat-, kui ka manuaalkäigukastide jaoks
  • Mobili ATF õlid roolivõimendite jaoks
  • Mobili traktoriõlid käigukastide ja hüdraulika jaoks
  • Mobili käigukastiõlid veoautodele ja kaubikutele
  • Mobili põllumajanduslikud universaalsed STOU õlid traktoritele
  • Mobili määrded, mis pakuvad esmaklassilist kaitset oksüdeerumise ja niiskuse sissetungi vastu.